جهادی نیوز | jehadinews.com

+ A - سه شنبه 03 اسفند 1395 - 23:26:00 کد خبر: 9866 چاپ
حسن عباسی در ماهشهر:
کارشناس مسائل سیاسی کشور با بیان اینکه کشور در معرض سه فتنه قرار دارد، گفت: برخی به دنبال لیبرال کردن ایران اسلامی هستند.
برخی دنبال لیبرال کردن کشور هستند/ کشور در معرض سه فتنه است/ اینقدر مقاتله می‌کنیم تا فتنه‌ها برچیده شود

به گزارش جهادی نیوز ؛حسن عباسی سه‌شنبه شب در همایش فتنه‌های عصر فاطمی و فتنه‌های عصر ما که در هیأت فاطمیون این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: واقعه دلخراشی که در خوزستان رخ داده مضاف بر مشکلات اقتصادی و اشتغال و ... نشان می‌دهد که با بن‌بست‌هایی مواجه هستیم. برای خروج از این بن‌بست‌ها هیچ راهی غیر از تأسی به سیره ائمه اطهار وجود ندارد.

وی ادامه داد: این نخستین بار است که یک حکومت دینی به مدت 38 سال است برای استقرار دین و مذهب تلاش می‌کند و این پایداری و نظیر این سال‌های طولانی در حکومت هیچ یک از پیامبران و ائمه وجود ندارد.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: یکی از دلایل اصلی تداوم این حکومت دینی و اسلامی وجود مردم است، پایگاه اصلی ظهور نیز همین مردم خواهند بود که 38 سال است حکومت اسلامی را پا برجا نگه‌ داشته‌اند.

عباسی با بیان اینکه فتنه‌ها همواره در تمام دوران وجود داشته، تصریح کرد: همه فتنه‌ها آزمون‌های الهی هستند که برای تشخیص افراد خوب و باصیرت و آگاه از افراد غیر مؤمن و نا اهل است.

وی متذکر شد: امروزه جمهوری اسلامی نیز از آنجا که یک ملت بیرقی را بلند کرده 38 سال است در معرض انواع فتنه‌ها قرار دارد. جنگ، تحریم‌های اقتصادی، فتنه سال 60 و عزل بنی‌صدر، فتنه 78 و فتنه 88 همه از جنس این فتنه‌ها و آزمون‌های الهی است.

این کارشناس مسائل استراتژیک اظهار کرد: خوشبختانه ایران اسلامی علاوه بر پشت سرگذاشتن موفق این فتنه‌ها برای نجات دیگر ملت‌ها نیز تلاش کرده و به فکر مظلومان عالم بوده است.

عباسی ادامه داد: در نیجریه، بحرین، سوریه، لبنان و ... نیز فتنه‌های بسیاری شکل گرفته و اینکه علمای اسلام در این کشورها در زندان و محدودیت و مورد تهدید قرار دارند نشان دهنده این است که حرکت‌های اسلامی در این کشورها برگرفته از انقلاب اسلامی ایران است.

وی تمام این حرکت‌ها را ناشی از یک مدیریت ویژه و الهی دانست و افزود: باید تعریف خود را از ظهور تغییر دهیم. باید برای انتظار ظهور تحرک داشته باشیم و فتنه‌های موجود باید باعث بالا رفتن سطح آگاهی و بینش و بصیرت ما شود.

این کارشناس مسائل سیاسی کشور یادآور شد:‌ امروز صحنه، صحنه جنگ صفین است، باید مشخص کنیم جایگاه ما نسبت به علی زمان چیست. باید بدانیم که در عصر امروز مالک اشتر، عمار، اشعث بین قیس، ابوموسی اشعری و ... علی زمان چه کسانی هستند.

عباسی خاطرنشان کرد: یکی از لیدرهای سیاسی جریان فتنه توییت زده که اگر نمی‌رفتیم از دیکتاتوری مثل اسد دفاع کنیم امروز شاهد ریزگردهای خوزستان نبودیم. آیا کسانی که به دفاع از حریم اهل بیت برخاسته‌اند برای حمایت از یک دیکتاتور جان و مال خود را داده‌اند.

وی افزود: از دیروز تا به الان منتظر هستیم یکی از دولتی‌ها پاسخ این یاوه‌گویی‌ها را بدهد اما تا این لحظه چنین اتفاقی نیفتاده است. دولتی ناکارآمدی که نتوانسته مسائلی همچون ریزگردهای خوزستان را حل کند حداقل جلوی این تئوریسین‌های خودفروخته خود را بگیرد که نمک به زخم خانواده شهدا نپاشند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: من تمام قد به دلیل لج‌پراکنی‌های تئوریسین‌های خودفروخته و بی‌شعور جریان اصلاح‌طلب مثل مصطفی تاج‌زاده از خانواده شهدای مدافع حرم عذرخواهی می‌کنم.

عباسی متذکر شد: ما حرف‌های صادق زیباکلام در مورد منافقان و آمریکا را حرف خود زیباکلام نمی‌دانیم بلکه عامل اصلی این صحبت‌ها را دولت می‌دانیم که جلوی افرادی مثل زیباکلام و تاج‌زاده را نمی‌گیرد.

وی با بیان اینکه هیچ گریزی از فتنه‌ها نداریم، گفت: اینقدر مقاتله می‌کنیم تا فتنه‌ها برچیده شود. اصل نگاه توحیدی این است که به فرقان و تشخیص حق از باطل برسیم و امر به معروف و نهی از منکر کنیم.

این کارشناس مسائل سیاسی کشور اظهار کرد:‌ امروز در معرض سه فتنه جهانی، منطقه‌ای و درونی هستیم. امروز معیشت مردم در خطر است و برکت از زندگی مردم دنیا رفته است. امروز فتنه دلار راه‌اندازی شده است.

عباسی ادامه داد: سال‌های زیادی است که جنگ مالی و پولی علیه ایران آغاز شده و این جادوی مالی و پولی است. کاهش ارزش پول کشور و قدرت مالی و قدرت خرید مردم به دلیل همین موضوع است و رمز و راز عجیبی پشت آن قرار دارد.

وی اظهار کرد: جوانان باید به دنبال حل یک معمای مهم باشند، معمایی به نام معمای پول. اگر این معما و جادوی پولی کشف و حل شود مشکلات اقتصادی کشور حل خواهد شد. معما و جادویی که اقتصاد کشوری همچون چین را نابود کرده است.

این کارشناس مسائل استراتژیک یادآور شد: اجرای سیاست درهای بسته توسط ترامپ و دیگر کشورها از ترس همین فتنه‌های مالی است. یک سوم بدهی جهانی متعلق به آمریکا است و اگر همین منوال ادامه پیدا کند این کشور از لحاظ اقتصادی نابود خواهد شد.

عباسی گفت: یک فتنه بزرگ در راه است. فتنه مالی متکی به دلار؛ همه دولت‌ها و ملت‌ها در گرداب فتنه مالی دلار افتاده‌اند. بنا به گفته خود آمریکایی‌ها تنها راه نجات اقتصاد دنیا سیاست‌های اقتصاد اسلامی است که تنها از عهده ایران برخواهد آمد.

وی تصریح کرد: روزی خواهد رسید که ریال بدبخت و ضعیف به واحد پول قدرتمند جهانی زمان ظهور تبدیل خواهد شد. روزی ما توان ساخت یک فشنگ کلاشنیکف را نداشتیم اما امروز به توانایی ساخت موشک‌های سجیل و عماد رسیده‌ایم و این مسأله در یک فاصله زمانی 25 ساله اتفاق افتاد.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: کشورهایی که قرار بود در پسابرجام اقتصاد ایران را نجات دهند امروز خود گرفتار بدترین مشکلات اقتصادی هستند و اقتصاد آنها در حال فروپاشی است.

عباسی تشریح کرد: گورباچف رئیس جمهور شوروی سابق چند روز پیش مصاحبه کرد و گفت جهان دارد به سوی یک جنگ جهانی پیش می‌رود. جنگی که به دلیل مشکلات اقتصادی و پولی خواهد بود. تدبیر رهبر انقلاب در این ارتباط شکستن آقایی و سروری دلار در دنیا است.

وی ادامه داد: در بحث فتنه منطقه‌ای نیز جنگ مذهبی 30 ساله به راه افتاده است. جنگ‌های مذهبی که داعش و النصره و ... در کشورهایی همچون عراق و سوریه به راه افتاده از همین دست فتنه است.

این کارشناس مسائل سیاسی کشور اظهار کرد: نیت اصلی داعش مشهد و قم و مکه است. در چنین شرایطی تئوریسین‌ بی‌سوادی همچون تاج‌زاده دلیل حضور مدافعان حرم را دفاع از شخصی به نام اسد عنوان می‌کند.

عباسی متذکر شد: فتنه سوم نیز فتنه داخلی است. برخی اعتقاد دارند لیبرالیسم باید جایگزین حکومت اسلامی شود. جریان لبیرال مقابل دوربین می‌ایستد و می‌گوید سلول سلول بدن ما لیبرال است.

وی با بیان اینکه فتنه درونی امروز کشور، لیبرالیسم است، افزود: لیبرالیسم مسأله‌ای است که امام راحل با قاطعیت با آن برخورد کرد. جریان بنی‌صدر و آیت‌الله منتظری و برخورد امام با آنها به دلیل منش‌های لیبرالی این افراد بود.

این کارشناس مسائل استراتژیک عنوان کرد: جریان لیبرال بداند که با سینه ستبر جوانان انقلابی این کشور مواجه خواهد شد و هرگز به آرزوی شوم خود نخواهد رسید.

عباسی با بیان اینکه لیبرالیسم قصد ترویج ربا و زنا را دارد، گفت: امروز کشورهایی نظر آمریکا و کشورهای اروپایی نظیر سوئد و ... مبتلا به آمار بالای زنازادگی هستند و درصد زیادی از متولدان این کشورها زنازاده هستند.

وی در پایان با بیان اینکه فتنه‌ها باعث بالندگی کشور خواهد شد، خاطرنشان کرد: اینکه حکومت ایران اسلامی 38 سال است پا برجاست و 60 میلیون جمعیت کشور در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب به خیابان‌ها می‌ریزند نشان دهنده این است که نطفه پاک هستند و شیر پاک خورده‌اند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
  • جهادی نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند
  • اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند
  • توصيه مي شود به جاي ارسال كامنت هايي مشابه با نظرات منتشر شده ، از مثبت و منفی استفاده فرماييد.
آخرین اخبار

۲۴ آزمایشگاه در نقاط مختلف روستایی استان خوزستان احداث شد

نگهداری نهال‌ها مهمترین مساله در طرح‌های بیابان‌زدایی است

پاریس بدون رتوش+عکس

سرقت ۱۰۰ خودرو شاسی بلند و انتقال به پاکستان

دارابگرد، بزرگترین دیوار گلی جهان؛ شکوهی از کهن‌ترین دوران تمدنی ایران+ تصاویر

یک نماینده مجلس:کارگرانی که حقوق‌شان از یک میلیون کمتر است، چه نیاز به معافیت مالیاتی ۲ میلیونی دارند

تئوریسین «اسلام به‌مثابه وحشی‌گری» در کاخ سفید کیست؟

تلاش برای تجمع انتخاباتی در چهارشنبه آخر سال و نوروز ۹۶/ در ایام فاطمیه تهدید امنیتی داشتیم

تبعیض آشکار مجلس دهم بین کارگر و کارمند/معافیت مالیاتی حقوق کارگران ۵۰۰هزار تومان کاهش یافت

شجره ملعونه!/عکس

گلایه شهروندان ویس به عوارض دفع فاضلاب شهری

برپایی جشن بزرگ عید غدیر در شادگان

مشکل مالی برای جابه جایی واحدهای مناطق آلوده مسجدسلیمان وجود دارد

لزوم تکمیل ۱۹۵واحد مناطق آلوده مسجدسلیمان

یک فروند لنج باری در آبادان دچار حریق شد

دانش آموز خوزستانی عضو هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی شد

واژگونی تانکر حامل روغن صنعتی در محور شوش - اهواز

یک خوزستانی دانشمند جوان ایران در سال ۲۰۱۶ شد

تداوم شرجی در خوزستان/ در نفس‌های آخر تابستان هم گرما دست‌ بردار نیست

مدال نقره مسابقات کشوری کاراته در دستان بانوان مسجدسلیمانی

عبدولی: تا المپیک ژاپن هستم

دوستدار برزیلی امام در ریو +عکس

70روستای مسجدسلیمان بوسیله تانکر آبرسانی می شوند

بازی تدارکاتی فولاد خوزستان بدون حضور تماشاگران برگزار شد

پخش مستند فاتح حاج عمران

ادای احترام خانواده شهید مدافع حرم به شیرمرد دجیل

در خرمشهر همه جزیره‌ای عمل می‌کنند

راه‌اندازی مجدد واحد تولید لاستیک مصنوعی پتروشیمی بندر امام

الکترونیکی شدن خدمات مدیریت امور اراضی خوزستان

آتش این‌بار به جان جنگل‌های اندیکا افتاد / زاگرس‌سوزی به اوج رسید

حسن عباسی رسما از ارتش عذرخواهی کرد

قیمت جدید شکر تصویب شد

یک کشتی اماراتی در بندر امام خمینی توقیف شد

مدیر دستگیرشده در ماموریت ها، غذای ۶۰۰ هزار تومانی سفارش می داد+سند

تقابل اهواز و تبریز، تشخیص عیار آبادانی‌ها

اعزام ۱۲ دانش‌آموز شادگانی به مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در گفت‌وگو با فارس:

بیانات آیت الله موسوی جزایری

شرط گذاری سعودی‌ها برای حضور حجاج ایرانی!

تیراندازی در گورستان مسلمانان کانادا

جهانگیری: توان مهندسی ایران افتخار ملی است

تکذیب تماس ظریف و کری درباره آزمایش موشکی سپاه

بنا: مردم از من و خادم مدال طلا می‌خواهند، نه روحانی و گودرزی/ سناریو نوشته‌اند که خادم را برکنار کنند

نفر دوم سفارت اسپانیا در تهران: روابط ایران و اروپا رو به گسترش است

10 تروریست در مرز تونس با لیبی کشته شدند

سند توطئه عربستان و سودان علیه مصر فاش شد

جدول کامل قیمت انواع خودرو / 12 اسفند

گشایش ششمین کنگره ملی تروما و طب رزم در آبادان

پلیس آمریکا یک سیاه پوست دیگر را کشت/ تجمع معترضان در شهر "رالی" کارولینای جنوبی

سفر یکی از عوامل سازمان CIA به تهران/ وی از تمام دانشگاه‌ها بازدید کرده/ اسنادش را افشا خواهیم کرد

پربازدیدترین اخبار

روحانیون در سوگ شهدای غواص چه نوشتند؟

اظهارات متناقض اعضای تیم مذاکره کننده با اطلاعات فکت شیت مورد ادعای رئیس جمهور/ چرا مقامات دولتی درباره تحریم ها به تناقض گویی افتادند؟

آقای هاشمی! ظلم بزرگ را فتنه‌گران و حامیانشان در سال 88 مرتکب شدند

فرمانده برجسته ارتش عراق در نبرد با داعش کشته شد

تکذیب خودکشی نوجوان مورد تعرض قرار گرفته

هلاکت عضو سعودی جبهة النصرة در سوریه+عکس

نگاهی به قطعنامه شورای امنیت؛ بازگشت تحریم‌ها، محدودیت‌های موشکی و گزارش‌های دوره‌ای

ابراز خوشحالی داعش از شهادت جوان خرمشهری

محموله بزرگ قاچاق کالا و دارو در خرمشهر کشف شد

۱۷۵ شهید تفحص شده غواصان عملیات کربلای چهار هستند/زنده به گور کردن برخی از شهدا توسط صدام ملعون

تفسیر مفتضحانه روزنامه حامی هاشمی از لزوم سکوت بعد از تجاوز به جوانان ایرانی: تنش با آل سعود به صلاح نیست!/ تا زمانی که مذاکرات هسته ای ادامه دارد با عربستان با آرامش رفتار کنیم

اظهارات یونسی مستمسک تخریب وجهه ایران شد/ پاسخ عمل ناپسند سنا صرفا اعلام موضع سیاسی نیست

یک روز پس از چهارشنبه اخر سال/گزارش تصویری

آغاز به کار قطار زندگی

آزادسازی کامل مرکز صلاح‌الدین

عکس های جالب از آخرین جلسه هیأت دولت

فوتبال به روایت کاریکاتور

شجره ملعونه!/عکس

استقبال مردم از تیم مذاکره کننده هسته‌ای

مجلس ترحیم پدر حجت الاسلام شهاب مرادی